Wieczór panieński

Wieczór Panieński z warsztatami to idealny początek szalonej nocy!

Wieczór Panieński się zbliża a nie macie pomysłu? Na dodatek pandemia narzuca ograniczenia i miejsca brak na wspólne spędzenie jedynej takiej nocy w życiu. A może chcecie po prostu spędzić razem niezapomniane chwile przy kreatywnych warsztatach i pogaduchach? Splotka ma dla Was rozwiązanie!
 
Nikt więc nie zastąpi ciepłej i swojskiej atmosfery jak własne mieszkanie, dlatego oferuję warsztaty z dojazdem do domu panny młodej lub druhny. Wystarczy, że będziesz miała wystarczającą ilość krzeseł i stół. A może sPloty zrobimy w Waszym ogrodzie albo plenerze? Możecie również wybrać moje STUDIO, gdzie spotkaMy się w klimatycznym STUDIO SPLOTKA, niedaleko centrum Wrocławia. Na koniec, każda druhna z panną młodą będą miały niezapomnianą pamiątkę na długie lata. 
Ponieważ Panna Młoda jest najważniejszą osobą na tym spotkaniu, za zajęcia płacą tylko druhny 🙂
Wieczór panieński z makramą we Wrocławiu.
Sesję zdjęciową zapewnia SZEROKĄTY
Zajęcia prowadzi przyjazna i energiczna instruktorka Monika, która profesjonalnie wytłumaczy wszystkie mankamenty związane z makramą lub tkaniem. Udostępni niezbędne narzędzia i materiały oraz doda twojemu mieszkaniu odrobinę magii, dekorując go w ten wyjątkowy wieczór swoimi dodatkami makramowymi. Spotkaniu może towarzyszyć wineczko lub inny napój wyskokowy – Splotka nie ma nic przeciwko „sip and weave” (łyczek i pleć)
Podsumowując, na wieczorze panieńskim zapewniane są:
– materiały do tkania lub makramy
– co najmniej 4 zdjęcia pamiątkowe z warsztatów
– przyjemna atmosfera w klimatach WASZEJ ulubione muzyki
– narzędzia (możliwe do wykupienia po warsztatach)
– dekoracje wnętrza/ogrodowe, uświetniające wasze spotkanie (oferta za dopłatą)

Przejrzyj tematy zajęć i pamiętaj - liczy się przede wszystkim dobra zabawa!

Tkana serweta - kreatywne zajęcie na wieczór panieński.

Ponieważ atmosfera to rzecz nieodzowna na takim spotkaniu można wynająć dodatkowe dekoracje za 150 zł (warianty do ustalenia).

W celu dokonania rezerwacji Wieczoru Panieńskiego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny tutaj. Ustalimy datę i godzinę wieczoru, ilość osób i rodzaj warsztatów. Obowiązuje równię opłata rezerwacyjna – 100 zł (odejmowana od końcowej kwoty). Jest ona zwrotna nie później niż 7 dni przed ustaloną datą spotkania. Wiąże się ona ze wcześniejszym przygotowaniem materiałów i rezerwacją terminu. Aby spotkanie mogło się odbyć minimum uczestniczek musi być 5 (4 druhny + Panna Młoda). W Studio Splotki może przebywać na zajęciach maksymalnie 10 osób.

Wydaje się, że to już wszystko… ale zapraszam do obserwowania mojego Facebooka, aby być na bieżąco  bieżąco  z nowościami 😉 DO ZOBACZENIA!