Warsztaty

Prowadzę warsztaty od 2018 we Wrocławiu. Już niedługo otwieram swoją pracownię, gdzie będziemy warsztatować do samego rana!

 SPLOTKA STUDIO

WARSZTATY

Kreatywne zajęcia tkackie i z plecenia we Wrocławiu!
Tkanina podstawowa lub zaawansowana, makram, biżuteria… dywan! To tylko parę przykładów zajęć jakie odbywają się w nowym lokalu.

Studio Splotki 
ul. Traugutta 68, Wrocław
aktualne zajęcia na wydarzeniach FB (3-4h)

KUP BILET

Chcesz dołączyć do warsztatów? 

Sprawdź poniżej jakie są najnowsze zajęcia. Możesz również dołączyć do grupy na FB  Tkanie na ekranie i inne rękodzieła. Tam uczestnicy dzielą się z innymi swoimi pracami, wymieniają się informacjami o innych wydarzeniach, albo dzielą się swoimi ulubionymi serialami przy których rękodzieło idzie jak z płatka.

Warsztaty z tkanina makatki na ramce tkackie w stylu indiańskim.

Kurs TKACKI
ze Splotką

Jedyne takie warsztaty we Wrocławiu!
Przeznaczone są dla osób, które miały już kontakt z tkaniną jak i tych, które będą stawiać pierwsze kroki w splotach. Na tych zajęciach będziecie mogli utkać sami dywan lub unikatową dekorację na ścianę.

Sprawdź również wydarzenie na FB – w dyskusji pojawiają się nowinki dotycząc kursu.

Pracownia Splotki na Osobowicach 
od września co sobotę od 16.00 (4h)

KUP BILET

Kreatywne zajęcia na wieczór panieński - tkanina i makrama.

Wieczór Panieński ze Splotką

Wyjątkowe warsztaty dla przyjaciółek, na którym wspólnie zrelaksujemy się przy tkaninie lub makramie.
Niesztampowy pomysł na spędzenie tak ważnego wieczoru, na którym zrobicie kreatywną pamiątkę na całe życie. Macie do wyboru 4 tematy z tkaniny i makramy.

Sprawdź więcej informacji tutaj!

Splotka ze swoimi ramkami na warsztatach.

Warsztaty dla firm

Kreatywne zajęcia grupowe dla firm online lub na żywo. Mogą to być pojedyncze spotkania lub cykliczne. Zapewniam wszystkie materiały i narzędzia (w cenie), a miejsce ustalacie WY! Dojeżdżam na teren całej Polski.

Czas trwania warsztatów z makramy  to minimum 2h, z tkania 3h…  o resztę nie musicie się martwić 😉
Rozliczam się na podstawie faktury (bez VAT).

Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu mailowo lub telefonicznie.

Opinie

Polecam naukę tkania ze Splotką. Na warsztatach każda chwila wykorzystana na tkanie, i opowieści z tkaniem związane 😀cudowna atmosfera, duża wiedza prowadzącej; uzyskałam odpowiedz na wszystkie pytania ale też rady pomocne już przy samodzielnym tkaniu. Moja warsztatowa makatka (tkanina).
Bylam na warsztatach z tkania makatek. Zajecia bardzo sprawnie i profesjonalnie prowadzone tak ze wszyscy skonczyli z gotowym dzielem w 3 godziny. Jedyne co to chcialoby sie wiecej i bardziej skomplikowanych wzorow.
Polecam! Ekstra warsztaty pokazujące początkującym, jak rozbudowaną dziedziną jest tkactwo, makrama, hafty i inne nitki. Prowadząca przedstawiając różne metody reaguje na potrzeby i zainteresowania grupy, kolejne zajęcia dedykując poszerzaniu wybranych zagadnień. W warsztatach warto uczestniczyć, jako w całym cyklu, ale będąc na pojedynczych spotkaniach również będziecie zadowoleni 😀 Tańcowała Splotka z nitką !!!
Cudowne warsztaty, bardzo szeroki zakres prowadzonych spotkań (tkanie, makrama, haft, szydełkowanie) czego chcieć więcej? Ano tej tony cierpliwości, którą dostaje się w pakiecie na zajęciach 😀 Bardzo polecam każdemu, niezależnie od talentów i upodobań 🙂